Kategorie: Wszystkie | poezja
RSS
niedziela, 20 lipca 2008

Onanizm

Objawy, które wskazują na podejmowanie masturbacji opublikowane w 1904 roku przez Wydawnictwo" Przewodnik Zdrowia":

"Do najpierwszych objawów zewnętrznych należą sińce wkoło oczu, nieraz nadające młodziutkiej twarzy pewien wygląd starości... ( no kochani proszę przyznać się kto ma sińce pod oczami?) . Cera traci świeżość, policzki i czoło przedstawiają powierzchowność sadlaną.

Nade wszystko na końcu nosa, który zaczyna błyszczeć, występują kropelki potu, zwykle niezadługo po każdem popełnieniu tego występku. Na twarzy często ukazują się podskórniki, nadające powierzchowność zanieczyszczoną. Na palcach na ręku często tworzą się brodawki ( hi, hi).

U dziewcząt juz miesiączkujących, przed regularnością i w ciągu takowej, nierzadko robią się na twarzy wyrzuty trądzikowe. U płci obojga skóra traci wygląd zdrowy, marszczy się, przybiera w niektórych razach barwę chorobliwą, bladą, nieczystą; przytem staje się nader wrażliwą na zimno , ciepło, wilgoć"

 

No, to teraz wystarczy rozejrzeć się wokół i juz wiadomo kto jest kto :))... :))

 

Ale żeby nikt z moich czytających i masturbujących się blogoulubionków nie popadł w nerwicę przytoczę na koniec Deklarację Praw Seksualnych rekomendowaną przez WHO w 2002 r., która podkreśla, iż " przyjemność seksualna osiągana w zachowaniach masturbacyjnych jest żródłem fizycznego i psychicznego dobra"

:)))

 

15:44, dr_ewa999 , poezja
Link Komentarze (35) »
 
1 , 2
Zakładki:
szablon wykonany przez Finetkę
01 kalkulator promili
02 popatrzmy razem w niebo
03.Są ze mną od początku
04.kobiecy punkt widzenia
05.męski punkt widzenia
06.medycy
07.medyczne -pokrewne
08.z kluczykiem
11.kulinarnie
Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes
blogi